Zakład Leczniczo-Opiekuńczy dla Dzieci w Piszkowicach prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Maryi Niepokalanej w Piszkowicach uzyskał w dniu 16 listopada 2007 roku status Organizacji Pożytku Publicznego i został wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000292980.

Jeżeli chciałbyś wspomóc działalność naszej jednostki poprzez przekazanie 1% podatku to prosimy o zapoznanie się z kolejnymi podstronami tego działu, które zawierają informację na ten temat.

Jak przekazać?

1.

Po przez bezpłatny Program PITY 2011, który wspomaga wypełnianie zeznań podatkowych PIT. Aplikacja oblicza automatycznie kwoty podatku w tym również 1 procent przeznaczony na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. Prosimy jedynie o wpisanie swoich danych (imię, nazwisko i adres), abyśmy mogli przesłać podziękowanie za udzieloną pomoc od dzieci z Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego w Piszkowicach oraz informacją na co przeznaczymy zebraną kwotę.

2.

Jak przekazać 1% podatku przy ręcznym wypełnianiu formularza zeznania podatkowego PIT?

Obecnie należy jedynie wpisać w zeznaniu podatkowym nazwę organizacji i jej numer KRS oraz kwotę 1% podatku, którą chce się przekazać. Resztę formalności zajmie się już Urząd Skarbowy.

Nasze dane do wpisania w formularzu PIT:

Nazwa OPP: Zakład Leczniczo-Opiekuńczy dla Dzieci w Piszkowicach

Numer KRS: 0000292980

Prosimy też o wpisanie swoich danych (imię, nazwisko i adres), abyśmy mogli przesłać podziękowanie za udzieloną pomoc od dzieci z Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego w Piszkowicach oraz informacją na co przeznaczymy zebraną kwotę.

Aby sprawdzić, w którym miejscu wpisać nasze dane wybierz swój PIT z poniższej listy:

3.

Uwaga: Przekazanie 1% podatku organizacji starym sposobem (poprzez przelew bankowy lub pocztowy) zostanie uznany przez urząd skarbowy za darowiznę i nie będzie uznany jako przekazanie 1% na organizacje pożytku publicznego. W związku z tym nie dostaniesz zwrotu tej kwoty z urzędu skarbowego.